Kafedra xodimlari

Oʻljayeva Shoxista Mamajonovna

Kafedra mudiri, Tarix fanlari doktori, professor

Tel.:  +99871-237-46-65

Email: sh.uljayeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xamidov Hojiakbar

Tarix fanlari doktori, professor

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: x.xamidov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Nazarov Qiyom Normirzayevich

Falsafa fanlari doktori, professor

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: k.nazarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kamoliddin Shamsiddin Sirojiddin oʻgʻli

Tarix fanlari doktori, professor

Теl.:  +99871-237-46-65

Email:  sh.kamoliddin@tiiame.uz  

staff.tiiame.uz

 



Qalqanov Eshmatboy Toshpoʻlatovich

falsafa fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: e.kalkonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Normatov Otabek Maxamatjonovich

Kafedra katta oʻqituvchisi

Тел.:  +99871-237-46-65

Email: o.normatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Axmedova Dilorom Baxramovna

Kafedra katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-65

Email: d.axmedova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Qandov Baxodir Mirzayevich

Kafedra katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: b.kandov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mamadaminova Baxtigul Abdupattayevna

Kafedra katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: b.mamadaminova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Alimuxamedova Nodira Yadgarovna

Kafedra katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: n.alimuxamedova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


 Xakimova Maxruya Abdulxayovna

Katta oʻqituvchi

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: m.xakimova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ravshanov Alisher Saydullayevich

Kafedra katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: a.ravshanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Botirova Xalima Eshmamatova

kafedra assistenti

Теl:  +99871-237-46-65

Email: x.botirova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Raxmonberdiyeva Nodira

kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: n.raxmonberdiyeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Muqimov Baxriddin Asrorovich

kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: b.mukimov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Oʻrozaliyeva Gulshoda Bekpoʻlatovna

Sotsiologiya fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +99890-964-40-80

Email: g.urozaliyeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ivanov Timur Nikolayevich

kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-46-65

Email: t.ivanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz