Kafedra xodimlari

Xojiyev Aliakbar Abdumannopovich

Kafedra mudiri, texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +99871-237-19-86

Email: a.xojiyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xaydarov Tuygun Anvarovich

 texnika fanlari nomzodi, dotsent

Tel.:  +99871-237-19-86

Email: t.xaydarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Rajabov Nurmamat Qudratovich

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-86

Email: n.rajabov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

 Mirxasilova Zulfiya Kochkarovna

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-19-86

Email: z.mirxasilova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Saidxoʻjayeva Nafisa Saidolimovna

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-86

Email:  n.saidxojaeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Murtazayeva Gulnoza Raxmat qizi

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-19-86

Email: g.murtazayeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Poʼlatov Jahongir Salimovich

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi assistent

 Tel.: +99871-237-19-86

Email: j.pulatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Utepov  Burxon  Bektursinovich

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi  dotsenti

 Tel.: +99871-237-19-86

Email: b.utepov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abdusamatova Fozila Gʻulomovna

“Hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi assistent

 Tel.: +99871-237-19-86

Email: f.abdusamatova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz