Kafedra xodimlari

Xudoyev Ibroxim Jumaqulovich

kafedra mudiri, texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:+998712371927

Е-mail:  i.xudayev@tiiame.uz 

Staff.tiiame.uz

 


Sharipov Zayniddin Sharipovich

 texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:+998712371927

Е-mail: z.sharipov@tiiame.uz    

Staff.tiiame.uz

 


Yoʻldoshev Shukrullo Ubaydullayevich

Texnika fanlari doktori, professor

Теl.:+998712371927

E-mail:  sh.yuldashev@tiiame.uz

Staff.tiiame.uz

 


Vafoev Safo To'raevich                               

Texnika fanlari nomzodi dotsent

Tel. +998935542846

E-mail: s.vafoyev@tiiame.uz  

Staff.tiiame.uz

 


Li Afanasiy Semenovich

Texnika fanlari doktori v.b prof

Теl.:+998712371927

Е-mail:  l.afanasiy@tiiame.uz

Staff.tiiame.uz

 


Norov Begmat Xolmatovich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:+998712371927

Емаil: b.norov@tiiame.uz

Staff.tiiame.uz

 


Usmonov Toxir

“GIM” kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:+998712371927

Е-mail:  t.usmonov@tiiame.uz

Staff.tiiame.uz

 


Karimov Maqsud Samadovich  

“GIM” kafedrasi katta o'qituvchisi

 Tel.    +998712371927 (ishchi)

  E-mail: m.karimov@tiiame.uz

  staff.tiiame.uz      

 


Atajanov Adiljan Usaneov

“GIM” kafedirasi katta o'qituvchisi

Тел.:+998712371927

E-mail: a.atajanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Bobojonov Laziz Qobulovich

“GIM” kafedrasi dosenti

Тел.:+998712371927

E-mail: l.bobojonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Bekchanov Faxriddin Atabayevich

“GIM” kafedrasi PhD v.b dotsent

Теl.:+998712371927

Е-mail:f.bekchanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Turdibekov Ilhomjon Maxmud o'g'li

“GIM” kafedrasi stajyor-o'qituvchisi

Теl.:+998712371927

E-mail: i.turdibekov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yusupov Furqat Farxod o'g'li

“GIM” kafedrasi stajyor-o'qituvchisi

Теl.:+998712371927

E-mail: f.yusupov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz